P12 otteluohjelma

Päivitetty 24.9.2019


PVÄ KLO KOTI VIERAS PELIAIKA
10.11.2019





9.00 Ihalan Ilvekset - Lemun Visa 1x25 min

9.00 MaPS Vihreä - KaaNa valkoinen 1x25 min

9.30 APU - Ihalan Ilvekset 1x25 min

9.30 Lemun Visa - KaaNa valkoinen 1x25 min

10.00 MaPS Vihreä - APU 1x25 min

10.00 KaaNa musta - MaPS Valkoinen 1x25 min

10.30 MynPa - RaiFu T11/12 1x25 min

10.30 Tikanmaan Timantit -13 - KaaNa valkoinen 1x25 min

11.00 Tikanmaan Timantit - MaPS Valkoinen 1x25 min

11.00 Tikanmaan Timantit -13 - MynPa 1x25 min

11.30 KaaNa musta - Tikanmaan Timantit 1x25 min

11.30 RaiFu T11/12 - ÅIFK 1x25 min

12.00 MaPS Valkoinen - ÅIFK 1x25 min

12.00 MaPS Vihreä - KaaNa musta 1x25 min

12.30 Tikanmaan Timantit -13 - ÅIFK 1x25 min












1.12.2019 13.00 KaaNa valkoinen - RaiFu T11/12 1x25 min

13.00 Lemun Visa - Tikanmaan Timantit 1x25 min

13.30 KaaNa valkoinen - Lemun Visa 1x25 min

13.30 ÅIFK - Ihalan Ilvekset 1x25 min

14.00 RaiFu T11/12 - Ihalan Ilvekset 1x25 min

14.00 ÅIFK - MaPS Vihreä 1x25 min

14.30 Tikanmaan Timantit - MynPa 1x25 min

14.30 ÅIFK - APU 1x25 min

15.00 MaPS Valkoinen - MynPa 1x25 min

15.00 MaPS Vihreä - RaiFu T11/12 1x25 min

15.30 Ihalan Ilvekset - Tikanmaan Timantit -13 1x25 min

15.30 KaaNa musta - APU 1x25 min

16.00 KaaNa musta - Tikanmaan Timantit -13 1x25 min

16.00 APU - MaPS Valkoinen 1x25 min






12.1.2020 9.00 MynPa - APU 1x25 min

9.00 KaaNa valkoinen - Tikanmaan Timantit 1x25 min

9.30 MaPS Vihreä - Tikanmaan Timantit -13 1x25 min

9.30 RaiFu T11/12 - KaaNa musta 1x25 min

10.00 Tikanmaan Timantit - APU 1x25 min

10.00 MynPa - KaaNa valkoinen 1x25 min

10.30 MaPS Vihreä - Tikanmaan Timantit 1x25 min

10.30 Tikanmaan Timantit -13 - KaaNa musta 1x25 min

11.00 MaPS Valkoinen - Lemun Visa 1x25 min

11.00 RaiFu T11/12 - ÅIFK 1x25 min

11.30 Lemun Visa - MynPa 1x25 min

11.30 Ihalan Ilvekset - KaaNa musta 1x25 min

12.00 Ihalan Ilvekset - ÅIFK 1x25 min

12.00 RaiFu T11/12 - MaPS Valkoinen 1x25 min

12.30 Lemun Visa - MaPS Vihreä 1x25 min






9.2.2020 13.00 KaaNa musta - Lemun Visa 1x25 min

13.00 Tikanmaan Timantit - Tikanmaan Timantit -13 1x25 min

13.30 Ihalan Ilvekset - MynPa 1x25 min

13.30 KaaNa valkoinen - MaPS Valkoinen 1x25 min

14.00 Tikanmaan Timantit -13 - Lemun Visa 1x25 min

14.00 Tikanmaan Timantit - KaaNa musta 1x25 min

14.30 KaaNa valkoinen - RaiFu T11/12 1x25 min

14.30 Ihalan Ilvekset - Tikanmaan Timantit 1x25 min

15.00 MynPa - MaPS Valkoinen 1x25 min

15.00 APU - RaiFu T11/12 1x25 min

15.30 Lemun Visa - MynPa 1x25 min

15.30 APU - ÅIFK 1x25 min

16.00 MaPS Valkoinen - Tikanmaan Timantit -13 1x25 min

16.00 ÅIFK - MaPS Vihreä 1x25 min

16.30 APU - MaPS Vihreä 1x25 min






22.3.2020 9.00 Tikanmaan Timantit - MynPa 1x25 min

9.00 MaPS Valkoinen - KaaNa musta 1x25 min

9.30 KaaNa valkoinen - Ihalan Ilvekset 1x25 min

9.30 KaaNa musta - MynPa 1x25 min

10.00 RaiFu T11/12 - Tikanmaan Timantit -13 1x25 min

10.00 MaPS Valkoinen - Tikanmaan Timantit 1x25 min

10.30 Lemun Visa - RaiFu T11/12 1x25 min

10.30 ÅIFK - KaaNa valkoinen 1x25 min

11.00 APU - Ihalan Ilvekset 1x25 min

11.00 Lemun Visa - MaPS Vihreä 1x25 min

11.30 ÅIFK - Ihalan Ilvekset 1x25 min

11.30 KaaNa valkoinen - MaPS Vihreä 1x25 min

12.00 Tikanmaan Timantit -13 - APU 1x25 min

   
Lisää uutisia
Maskun Palloseura ry
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kyselytutkimus
Kategoriat