P11 otteluohjelma

Päivitetty 25.9.2019

PVÄ KLO KOTI VIERAS PELIAIKA
10.11.2019





13.00 MaPS Vihreä
ÅIFK 1x25 min

13.00 APU - Ihalan Sudet AC 1x25 min

13.30 FC RP sin. - LiePa pun. 1x25 min

13.30 Lemun Visa kelt. - FC RP valk. 1x25 min

14.00 Ihalan Sudet AC - ÅIFK 1x25 min

14.00 MaPS Vihreä - LiePa musta 1x25 min

14.30 LiePa pun. - MaPS Valk. 1x25 min

14.30 FC RP sin. - Lemun Visa kelt. 1x25 min

15.00 APU - LiePa musta 1x25 min

15.00 ÅIFK - FC RP valk. 1x25 min

15.30 Lemun Visa musta - APU 1x25 min

15.30 FC RP sin. - Ihalan sudet FC 1x25 min

16.00 MaPS Valk. - LiePa musta 1x25 min

16.00 MynPa - MaPS Vihreä 1x25 min

16.30 Lemun Visa musta - MaPS Valk. 1x25 min

16.30 Ihalan sudet FC - MynPa 1x25 min












1.12.2019 9.00 Lemun Visa kelt. - MaPS Valk. 1x25 min

9.00 FC RP valk. - FC RP sin. 1x25 min

9.30 MynPa - Lemun Visa musta 1x25 min

9.30 LiePa pun. - Ihalan Sudet AC 1x25 min

10.00 MaPS Valk. - FC RP valk. 1x25 min

10.00 FC RP sin. - LiePa musta 1x25 min

10.30 Lemun Visa kelt. - MynPa 1x25 min

10.30 Ihalan Sudet AC - Lemun Visa musta 1x25 min

11.00 LiePa musta - MaPS vihreä
1x25 min

11.00 Ihalan Sudet AC - APU 1x25 min

11.30 Lemun Visa musta - FC RP valk. 1x25 min

11.30 Ihalan sudet FC - ÅIFK 1x25 min

12.00 ÅIFK - LiePa pun.
1x25 min

12.00 APU - Lemun Visa kelt.
1x25 min

12.30 APU - LiePa pun.
1x25 min

12.30 MaPS Vihreä - Ihalan sudet FC 1x25 min












12.1.2020 13.00 Lemun Visa musta - FC RP sin. 1x25 min

13.00 FC RP valk. - APU 1x25 min

13.30 LiePa pun. - Lemun Visa kelt. 1x25 min

13.30 Ihalan sudet FC - LiePa musta 1x25 min

14.00 APU - FC RP sin. 1x25 min

14.00 FC RP valk. - LiePa pun. 1x25 min

14.30 LiePa musta - Lemun Visa kelt. 1x25 min

14.30 Lemun Visa musta - MaPS Vihreä 1x25 min

15.00 MaPS Valk. - Ihalan sudet FC 1x25 min

15.00 FC RP valk. - MaPS Vihreä 1x25 min

15.30 Lemun Visa kelt. - ÅIFK 1x25 min

15.30 Ihalan Sudet AC - MynPa 1x25 min

16.00 MaPS Vihreä - LiePa pun. 1x25 min

16.00 Lemun Visa musta - Ihalan sudet FC 1x25 min

16.30 Ihalan Sudet AC - MaPS Valk. 1x25 min

16.30 ÅIFK - MynPa 1x25 min












9.2.2020 9.00 Ihalan sudet FC - Ihalan Sudet AC 1x25 min

9.00 FC RP sin. - ÅIFK 1x25 min

9.30 FC RP valk. - LiePa musta 1x25 min

9.30 MynPa - MaPS Valk. 1x25 min

10.00 FC RP sin. - Ihalan Sudet AC 1x25 min

10.00 ÅIFK - MaPS Valk. 1x25 min

10.30 FC RP valk. - FC RP sin. 1x25 min

10.30 MynPa - Ihalan sudet FC 1x25 min

11.00 LiePa musta - ÅIFK 1x25 min

11.00 LiePa pun. - Lemun Visa musta 1x25 min

11.30 LiePa musta - Lemun Visa musta 1x25 min

11.30 MynPa - APU 1x25 min

12.00 MaPS Vihreä - Lemun Visa kelt. 1x25 min

12.00 Ihalan sudet FC - LiePa pun. 1x25 min

12.30 Lemun Visa kelt. - Ihalan Sudet AC 1x25 min

12.30 APU - MaPS Vihreä 1x25 min












22.3.2020 13.00 MaPS Valk. - APU 1x25 min

13.00 Lemun Visa kelt. - Lemun Visa musta 1x25 min

13.30 ÅIFK - Lemun Visa musta 1x25 min

13.30 APU - Ihalan sudet FC 1x25 min

14.00 Ihalan sudet FC - Lemun Visa kelt. 1x25 min

14.00 LiePa pun. - ÅIFK 1x25 min

14.30 MaPS Valk. - LiePa pun. 1x25 min

14.30 FC RP sin. - MynPa 1x25 min

15.00 Ihalan Sudet AC - FC RP sin. 1x25 min

15.00 MaPS Vihreä - FC RP valk. 1x25 min

15.30 LiePa musta - MaPS Vihreä 1x25 min

15.30 MaPS Valk. - MynPa 1x25 min

16.00 LiePa musta - Ihalan Sudet AC 1x25 min

16.00 MynPa - FC RP valk. 1x25 min

   
Lisää uutisia
Maskun Palloseura ry
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kyselytutkimus
Kategoriat