Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Roiha Valtteri valtteriroiha@luukku.com +358405555775
Varapuheenjohtaja, Fanituotevastaava, Juniorijaoston puheenjohtaja Lehtonen Janne jajaou@hotmail.com +358407477027
Sihteeri, Johtokunnan jäsen, Varustevastaava Sällylä Kim kim.sallyla@wihuri.fi 040 839 8050
Johtokunnan jäsen Hakula Joni joni.hakula@muovitech.com 040 7120 585
Johtokunnan jäsen, Nappulajaoston puheenjohtaja Koskinen Esa esakoskinen@hotmail.com 0503114802
Johtokunnan jäsen, MaPSilaisen toimitus Liimatta Miika miika.liimatta@familar.fi 0405690378
Johtokunnan jäsen, Pelinohjaaja Tutor Mäkinen Joni jonmak@utu.fi +358 400 612967
Johtokunnan jäsen, Kausijulkaisuvastaava Nurmi Tenho tenho.nurmi@s-taroil.fi 0400-481177
Johtokunnan jäsen, Viestintävastaava, MaPSilaisen toimitus Oksanen Tiia tiiaok@hotmail.com +358 40 029 1985
Johtokunnan varajäsen, MaPSilaisen toimitus Honkasalo Timppa timppa@honkasalo.net
Johtokunnan varajäsen Simola Aki aki.simola@outlook.com 0400 828 075
Toiminnanjohtaja Anttila Tomi toiminnanjohtaja@maskunpalloseura.fi 0445352221
Toimistosihteeri Varjonen Inka varjonen.inka@gmail.com +358440437970
Valmennuspäällikkö Laaksonen Rami rami.laaksonen1@gmail.com 040 5199242
Fortum Tutor Kannisto Kari kari.kannisto@suomi24.fi 0406453667
Maskun Palloseura ry
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Kategoriat