P10 otteluohjelma

Päivitetty 10.12.2019

PVÄ KLO nro KOTI VIERAS PELIAIKA TULOS
20.10.2019
Liiga
9.00 1 RaiFu vihreä
- Liedon Pallo
2x20 min 0-4
Divari 9.50 2 YlKiri - MynPa 2x20 min 7-2
Divari
10.40 3 Ihalan leijonat - ÅIFK Gul 2x20 min 2-5
Divari
11.30 4 LTU Ukkonen - RaiFu valk. 2x20 min 0-1
Liiga 12.20 5 ÅIFK Svart - TuNL P11 2x20 min 1-7
Divari
13.10 6 MaPS valk.
- VG-62 2x20 min 0-6
Liiga
14.00 7 SalPa - APU/PöKa 2x20 min 0-3
Liiga
14.50 8 MaPS vihreä - TuNL 2x20min 0-5








24.11.2019 9.00 9 Liedon Pallo - MaPS vihreä 2x20 min 7-0
Liiga 9.50 10 APU/PöKa - ÅIFK Svart 2x20 min 8-0

10.40 11 TuNL P11 - SalPa 2x20 min 2-2

11.30 12 TuNL - RaiFu vihreä 2x20 min 2-3
Divari 12.20 13 RaiFu valk. - MaPS valk. 2x20 min 7-1

13.10 14 VG-62 - LTU Ukkonen 2x20 min 2-2

14.00 15 ÅIFK Gul - YlKiri 2x20 min 4-1

14.50 16 MynPa - Ihalan leijonat 2x20 min 1-6








8.12.2019 9.00 17 MynPa - ÅIFK Gul 2x20 min 2-8
Divari 9.50 18 YlKiri - Ihalan leijonat 2x20 min 0-6

10.40 19 VG-62 - RaiFu valk. 2x20 min 2-0

11.30 20 MaPS valk. - LTU Ukkonen 2x20 min 0-11
Liiga 12.20 21 MaPS vihreä - RaiFu vihreä 2x20 min 3-9

13.10 22 TuNL - Liedon Pallo 2x20 min 1-5

14.00 23 ÅIFK Svart - SalPa 2x20 min 0-2

14.50 24 TuNL P11 - APU/PöKa 2x20 min 1-3








19.1.2020 9.00 25 MaPS vihreä (A4) - APU/PöKa (B1) 2x20min
Liiga 9.50 26 RaiFu vihreä (A2) - SalPa (B3) 2x20 min

10.40 27 TuNL (A3) - TuNL P11 (B2) 2x20 min

11.30 28 Liedon Pallos (A1) - ÅIFK Svart (B4) 2x20 min








19.1.2019 12.20 29 VG-62 (A1) - MynPa (B4) 2x20 min
Divari 13.10 30 LTU Ukkonen (A3) - Ihalan Leijonat (B2) 2x20 min

14.00 31 RaiFu valk. (A2) - YlKiri (B3) 2x20 min

14.50 32 MaPS valk. (A4) - ÅIFK Gul (B1) 2x20 min








1.3.2020






Divari






Sijat 5-8 9.00 33 Ott. Nro 29 häv. - Ott. Nro 30 häv. 2x20 min
Sijat 5-8 9.50 34 Ott. Nro 31 häv. - Ott. Nro 32 häv. 2x20 min
Sijat 1-4 10.40 35 Ott. Nro 29 voit. - Ott. Nro 30 voit. 2x20 min
Sijat 1-4 11.30 36 Ott. Nro 31 voit. - Ott. Nro 32 voit. 2x20 min
1.3.2020






Liiga






Sijat 5-8 12.20 37 Ott. Nro 25 häv. - Ott. Nro 26 häv. 2x20 min
Sijat 5-8 13.10 38 Ott. Nro 27 häv. - Ott. Nro 28 häv. 2x20 min
Sijat 1-4 14.00 40 Ott. Nro 27 voit. - Ott. Nro28 voit. 2x20 min
Sijat 1-4 14.50 39 Ott. Nro 25 voit. - Ott. Nro26 voit. 2x20 min








29.3.2020






Liiga






Sijat 7-8 9.00 41 Ott. Nro 37 häv. - Ott. Nro 38 häv. 2x20 min
Sijat 5-6 9.50 42 Ott. Nro 37 voit. - Ott. Nro 38 voit. 2x20 min
Sijat 3-4 10.40 43 Ott. Nro 39 häv. - Ott. Nro 40 häv. 2x20 min
Sijat 1-2 11.30 44 Ott. Nro 39 voit. - Ott. Nro 40 voit. 2x20 min
29.3.2020






Divari






Sijat 7-8 12.20 45 Ott. Nro 33 häv. - Ott. Nro 34 häv. 2x20 min
Sijat 5-6 13.10 46 Ott. Nro 33 voit. - Ott. Nro 34 voit. 2x20 min
Sijat 3-4 14.00 47 Ott. Nro 35 häv. - Ott. Nro 36 häv. 2x20 min
Sijat 1-2 14.50 48 Ott. Nro 35 voit. - Ott. Nro 36 voit. 2x20 min


LIIGA
Lohko AOVTHTMPMP
Liedon Pallo33001619
RaiFu vihreä32011296
TuNL3102883
MaPS vihreä30033210
Lohko BOVTHTMPMP
APU/PöKa33001419
TuNL P1131111064
SalPa3111454
ÅIFK Svart30031170
DIVARI
Lohko AOVTHTMPMP
VG-6232101027
RaiFu valk.3201836
LTU Ukkonen31111334
MaPS valk.30031240
Lohko BOVTHTMPMP
ÅIFK Gul33001759
Ihalan leijonat32011466
YlKiri31028123
MynPa30035210

   
Lisää uutisia
Maskun Palloseura ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Kategoriat