P10 otteluohjelma

Päivitetty 24.10.2019

PVÄ KLO nro KOTI VIERAS PELIAIKA TULOS
20.10.2019
Liiga
9.00 1 RaiFu vihreä
- Liedon Pallo
2x20 min 0-4
Divari 9.50 2 YlKiri - MynPa 2x20 min 7-2
Divari
10.40 3 Ihalan leijonat - ÅIFK Gul 2x20 min 2-5
Divari
11.30 4 LTU Ukkonen - RaiFu valk. 2x20 min 0-1
Liiga 12.20 5 ÅIFK Svart - TuNL P11 2x20 min 1-7
Divari
13.10 6 MaPS valk.
- VG-62 2x20 min 0-6
Liiga
14.00 7 SalPa - APU/PöKa 2x20 min 0-3
Liiga
14.50 8 MaPS vihreä - TuNL 2x20min 0-5








24.11.2019 9.00 9 Liedon Pallo - MaPS vihreä 2x20 min
Liiga 9.50 10 APU/PöKa - ÅIFK Svart 2x20 min

10.40 11 TuNL P11 - SalPa 2x20 min

11.30 12 TuNL - RaiFu vihreä 2x20 min
Divari 12.20 13 RaiFu valk. - MaPS valk. 2x20 min

13.10 14 VG-62 - LTU Ukkonen 2x20 min

14.00 15 ÅIFK Gul - YlKiri 2x20 min

14.50 16 MynPa - Ihalan leijonat 2x20 min








8.12.2019 9.00 17 MynPa - ÅIFK Gul 2x20 min
Divari 9.50 18 YlKiri - Ihalan leijonat 2x20 min

10.40 19 VG-62 - RaiFu valk. 2x20 min

11.30 20 MaPS valk. - LTU Ukkonen 2x20 min
Liiga 12.20 21 MaPS vihreä - RaiFu vihreä 2x20 min

13.10 22 TuNL - Liedon Pallo 2x20 min

14.00 23 ÅIFK Svart - SalPa 2x20 min

14.50 24 TuNL P11 - APU/PöKa 2x20 min








19.1.2020 9.00 25 (A4) - (B1) 2x20min
Liiga 9.50 26 (A2) - (B3) 2x20 min

10.40 27 (A3) - (B2) 2x20 min

11.30 28 (A1) - (B4) 2x20 min








19.1.2019 12.20 29 (A1) - (B4) 2x20 min
Divari 13.10 30 (A3) - (B2) 2x20 min

14.00 31 (A2) - (B3) 2x20 min

14.50 32 (A4) - (B1) 2x20 min








1.3.2020






Divari






Sijat 5-8 9.00 33 Ott. Nro 29 häv. - Ott. Nro 30 häv. 2x20 min
Sijat 5-8 9.50 34 Ott. Nro 31 häv. - Ott. Nro 32 häv. 2x20 min
Sijat 1-4 10.40 35 Ott. Nro 29 voit. - Ott. Nro 30 voit. 2x20 min
Sijat 1-4 11.30 36 Ott. Nro 31 voit. - Ott. Nro 32 voit. 2x20 min
1.3.2020






Liiga






Sijat 5-8 12.20 37 Ott. Nro 25 häv. - Ott. Nro 26 häv. 2x20 min
Sijat 5-8 13.10 38 Ott. Nro 27 häv. - Ott. Nro 28 häv. 2x20 min
Sijat 1-4 14.00 40 Ott. Nro 27 voit. - Ott. Nro28 voit. 2x20 min
Sijat 1-4 14.50 39 Ott. Nro 25 voit. - Ott. Nro26 voit. 2x20 min








29.3.2020






Liiga






Sijat 7-8 9.00 41 Ott. Nro 37 häv. - Ott. Nro 38 häv. 2x20 min
Sijat 5-6 9.50 42 Ott. Nro 37 voit. - Ott. Nro 38 voit. 2x20 min
Sijat 3-4 10.40 43 Ott. Nro 39 häv. - Ott. Nro 40 häv. 2x20 min
Sijat 1-2 11.30 44 Ott. Nro 39 voit. - Ott. Nro 40 voit. 2x20 min
29.3.2020






Divari






Sijat 7-8 12.20 45 Ott. Nro 33 häv. - Ott. Nro 34 häv. 2x20 min
Sijat 5-6 13.10 46 Ott. Nro 33 voit. - Ott. Nro 34 voit. 2x20 min
Sijat 3-4 14.00 47 Ott. Nro 35 häv. - Ott. Nro 36 häv. 2x20 min
Sijat 1-2 14.50 48 Ott. Nro 35 voit. - Ott. Nro 36 voit. 2x20 min


LIIGA
Lohko AOVTHTMPMP
TuNL1100503
Liedon Pallo1100403
RaiFu vihreä1001040
MaPS vihreä1001050
Lohko BOVTHTMPMP
TuNL P111100713
APU/PöKa1100303
SalPa1001030
ÅIFK Svart1001170
DIVARI
Lohko AOVTHTMPMP
VG-621100603
RaiFu valk.1100103
LTU Ukkonen1001010
MaPS valk.1001060
Lohko BOVTHTMPMP
YlKiri1100723
ÅIFK Gul1100523
Ihalan leijonat1001250
MynPa1001270

   
Lisää uutisia
Maskun Palloseura ry
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kyselytutkimus
Kategoriat