P09 otteluohjelma

Päivitetty 6.1.2020

PVÄ KLO nro KOTI VIERAS PELIAIKA TULOS
27.10.2019 9.00 1 ÅIFK Gula - LiePa 2x20 min 1-1
Divari 9.50 2 FC Halikko pun. - YlKiri 2x20 min 0-3

10.40 3 RaiFu valk. - LTU 2x20 min 7-2

11.30 4 MaPS valk. - PaiHa 2x20 min 1-3
Liiga 12.20 5 MaPS vihreä - KaaPo 2x20 min 1-5

13.10 6 RaiFu vihreä - ÅIFK Svart 2x20 min 4-0

14.00 7 FC RP - TPS raita 2x20 min 3-0

14.50 8 TuNL sininen - FC Inter sininen 2x20min 2-3








17.11.2019 9.00 9 ÅIFK Svart - MaPS vihreä 2x20 min 7-1
Liiga 9.50 10 FC Inter sininen - FC RP 2x20 min 7-0

10.40 11 KaaPo - RaiFu vihreä 2x20 min 3-2

11.30 12 TPS raita - TuNL sininen 2x20 min 1-5
Divari 12.20 13 YlKiri - RaiFu valk. 2x20 min 1-2

13.10 14 LiePa - MaPS valk. 2x20 min 2-3

14.00 15 LTU - FC Halikko pun. 2x20 min 1-2

14.50 16 PaiHa - ÅIFK Gula 2x20 min 5-0








5.1.2020 9.00 17 MaPS valk. - ÅIFK Gula 2x20 min 2-2
Divari 9.50 18 RaiFu valk. - FC Halikko pun. 2x20 min 1-3

10.40 19 PaiHa - LiePa 2x20 min 2-0

11.30 20 LTU - YlKiri 2x20 min 4-0
Liiga 12.20 21 MaPS vihreä - RaiFu vihreä 2x20 min 0-4

13.10 22 KaaPo - ÅIFK Svart 2x20 min 2-15

14.00 23 TuNL sininen - FC RP 2x20 min 8-0

14.50 24 FC Inter sininen - TPS raita 2x20 min 3-1








2.2.2020 9.00 25 MaPS vihreä (A4) - FC Inter sininen (B1) 2x20min
Liiga 9.50 26 RaiFu vihreä (A2) - FC RP (B3) 2x20 min

10.40 27 KaaPo (A3) - TuNL sininen (B2) 2x20 min

11.30 28 ÅIFK Svart (A1) - TPS Raita (B4) 2x20 min








2.2.2020 12.20 29 PaiHa (A1) - YlKiri (B4) 2x20 min
Divari 13.10 30 ÅIFK Gula (A3) - RaiFu valk. (B2) 2x20 min

14.00 31 MaPS valk. (A2) - LTU (B3) 2x20 min

14.50 32 LiePa (A4) - FC Halikko pun. (B1) 2x20 min








15.3.2020






Divari






Sijat 5-8 9.00 33 Ott. Nro 29 häv. - Ott. Nro 30 häv. 2x20 min
Sijat 5-8 9.50 34 Ott. Nro 31 häv. - Ott. Nro 32 häv. 2x20 min
Sijat 1-4 10.40 35 Ott. Nro 29 voit. - Ott. Nro 30 voit. 2x20 min
Sijat 1-4 11.30 36 Ott. Nro 31 voit. - Ott. Nro 32 voit. 2x20 min
15.3.2020






Liiga






Sijat 5-8 12.20 37 Ott. Nro 25 häv. - Ott. Nro 26 häv. 2x20 min
Sijat 5-8 13.10 38 Ott. Nro 27 häv. - Ott. Nro 28 häv. 2x20 min
Sijat 1-4 14.00 39 Ott. Nro 25 voit. - Ott. Nro26 voit. 2x20 min
Sijat 1-4 14.50 40 Ott. Nro 27 voit. - Ott. Nro28 voit. 2x20 min








19.4.2020






Divari






Sijat 7-8 9.00 41 Ott. Nro 33 häv. - Ott. Nro 34 häv. 2x20 min
Sijat 5-6 9.50 42 Ott. Nro 33 voit. - Ott. Nro 34 voit. 2x20 min
Sijat 3-4 10.40 43 Ott. Nro 35 häv. - Ott. Nro 36 häv. 2x20 min
Sijat 1-2 11.30 44 Ott. Nro 35 voit. - Ott. Nro 36 voit. 2x20 min
19.4.2020






Liiga






Sijat 7-8 12.20 45 Ott. Nro 37 häv. - Ott. Nro 38 häv. 2x20 min
Sijat 5-6 13.10 46 Ott. Nro 37 voit. - Ott. Nro 38 voit. 2x20 min
Sijat 3-4 14.00 47 Ott. Nro 39 häv. - Ott. Nro 40 häv. 2x20 min
Sijat 1-2 14.50 48 Ott. Nro 39 voit. - Ott. Nro 40 voit. 2x20 min


LIIGA
Lohko AOVTHTMPMP
ÅIFK Svart32012276
RaiFu vihreä32011036
KaaPo320110186
MaPS vihreä30032160
Lohko BOVTHTMPMP
FC Inter sininen33001339
TuNL sininen32011546
FC RP31023153
TPS raita30032110
DIVARI
Lohko AOVTHTMPMP
PaiHa33001019
MaPS valk.3111674
ÅIFK Gula3021382
LiePa3012361
Lohko BOVTHTMPMP
FC Halikko pun.3201556
RaiFu valk.32011066
LTU3102793
YlKiri3102463




   
Lisää uutisia
Maskun Palloseura ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Kategoriat