P09 otteluohjelma

Päivitetty 28.10.2019

PVÄ KLO nro KOTI VIERAS PELIAIKA TULOS
27.10.2019 9.00 1 ÅIFK Gula - LiePa 2x20 min 1-1
Divari 9.50 2 FC Halikko pun. - YlKiri 2x20 min 0-3

10.40 3 RaiFu valk. - LTU 2x20 min 7-2

11.30 4 MaPS valk. - PaiHa 2x20 min 1-3
Liiga 12.20 5 MaPS vihreä - KaaPo 2x20 min 1-5

13.10 6 RaiFu vihreä - ÅIFK Svart 2x20 min 4-0

14.00 7 FC RP - TPS raita 2x20 min 3-0

14.50 8 TuNL sininen - FC Inter sininen 2x20min 2-3








17.11.2019 9.00 9 ÅIFK Svart - MaPS vihreä 2x20 min
Liiga 9.50 10 FC Inter sininen - FC RP 2x20 min

10.40 11 KaaPo - RaiFu vihreä 2x20 min

11.30 12 TPS raita - TuNL sininen 2x20 min
Divari 12.20 13 YlKiri - RaiFu valk. 2x20 min

13.10 14 LiePa - MaPS valk. 2x20 min

14.00 15 LTU - FC Halikko pun. 2x20 min

14.50 16 PaiHa - ÅIFK Gula 2x20 min








5.1.2020 9.00 17 MaPS valk. - ÅIFK Gula 2x20 min
Divari 9.50 18 RaiFu valk. - FC Halikko pun. 2x20 min

10.40 19 PaiHa - LiePa 2x20 min

11.30 20 LTU - YlKiri 2x20 min
Liiga 12.20 21 MaPS vihreä - RaiFu vihreä 2x20 min

13.10 22 KaaPo - ÅIFK Svart 2x20 min

14.00 23 TuNL sininen - FC RP 2x20 min

14.50 24 FC Inter sininen - TPS raita 2x20 min








2.2.2020 9.00 25 (A4) - (B1) 2x20min
Liiga 9.50 26 (A2) - (B3) 2x20 min

10.40 27 (A3) - (B2) 2x20 min

11.30 28 (A1) - (B4) 2x20 min








2.2.2020 12.20 29 (A1) - (B4) 2x20 min
Divari 13.10 30 (A3) - (B2) 2x20 min

14.00 31 (A2) - (B3) 2x20 min

14.50 32 (A4) - (B1) 2x20 min








15.3.2020






Divari






Sijat 5-8 9.00 33 Ott. Nro 29 häv. - Ott. Nro 30 häv. 2x20 min
Sijat 5-8 9.50 34 Ott. Nro 31 häv. - Ott. Nro 32 häv. 2x20 min
Sijat 1-4 10.40 35 Ott. Nro 29 voit. - Ott. Nro 30 voit. 2x20 min
Sijat 1-4 11.30 36 Ott. Nro 31 voit. - Ott. Nro 32 voit. 2x20 min
15.3.2020






Liiga






Sijat 5-8 12.20 37 Ott. Nro 25 häv. - Ott. Nro 26 häv. 2x20 min
Sijat 5-8 13.10 38 Ott. Nro 27 häv. - Ott. Nro 28 häv. 2x20 min
Sijat 1-4 14.00 39 Ott. Nro 25 voit. - Ott. Nro26 voit. 2x20 min
Sijat 1-4 14.50 40 Ott. Nro 27 voit. - Ott. Nro28 voit. 2x20 min








19.4.2020






Divari






Sijat 7-8 9.00 41 Ott. Nro 33 häv. - Ott. Nro 34 häv. 2x20 min
Sijat 5-6 9.50 42 Ott. Nro 33 voit. - Ott. Nro 34 voit. 2x20 min
Sijat 3-4 10.40 43 Ott. Nro 35 häv. - Ott. Nro 36 häv. 2x20 min
Sijat 1-2 11.30 44 Ott. Nro 35 voit. - Ott. Nro 36 voit. 2x20 min
19.4.2020






Liiga






Sijat 7-8 12.20 45 Ott. Nro 37 häv. - Ott. Nro 38 häv. 2x20 min
Sijat 5-6 13.10 46 Ott. Nro 37 voit. - Ott. Nro 38 voit. 2x20 min
Sijat 3-4 14.00 47 Ott. Nro 39 häv. - Ott. Nro 40 häv. 2x20 min
Sijat 1-2 14.50 48 Ott. Nro 39 voit. - Ott. Nro 40 voit. 2x20 min


LIIGA
Lohko AOVTHTMPMP
KaaPo1100513
RaiFu vihreä1100403
ÅIFK Svart1001040
MaPS vihreä1001150
Lohko BOVTHTMPMP
FC RP1100303
FC Inter sininen1100323
TuNL sininen1001230
TPS raita1001030
DIVARI
Lohko AOVTHTMPMP
PaiHa1100313
LiePa1010111
ÅIFK Gula1010111
MaPS valk.1001130
Lohko BOVTHTMPMP
RaiFu valk.1100723
YlKiri1100303
FC Halikko pun.1001030
LTU1001270



   
Lisää uutisia
Maskun Palloseura ry
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Kyselytutkimus
Kategoriat