14
TOU
16.00
P12, P10 Taso 3

MaPS valkoinen - PiPS Punainen  0 - 2

Taponketo TN A
Tilastot

0 - 2

PiPS Punainen
(0-0)

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

12
KES
11:00
P10 Taso 3 , P12
MaPS valkoinenSalPa valkoinen
Teräsrautela TN A
12
KES
11:00
P10 Taso 2 , P12
FC RP SininenMaPS Vihreä
Rusko TN A
12
KES
10:30
P10 Taso 3 , P12
TPS ValkomustaMaPS valkoinen
Teräsrautela TN A
12
KES
10:30
P10 Taso 2 , P12
MaPS VihreäKaaPo musta
Rusko TN B
12
KES
10:00
P10 Taso 3 , P12
MaPS valkoinenMynPa
Teräsrautela TN B
12
KES
10:00
P10 Taso 2 , P12
MaPS VihreäSoVo
Rusko TN B
12
KES
09:30
P10 Taso 3 , P12
TuKVMaPS valkoinen
Teräsrautela TN B
9
KES
19:50
P10 Taso 1 , P12
MaPSPIF
Ihala TN
9
KES
19:15
P10 Taso 1 , P12
TuNL sininenMaPS
Ihala TN
9
KES
17:30
P10 Taso 1 , P12
RaiFu VihreäMaPS
Ihala TN
23
TOU
19:20
P10 Taso 2 , P12
LoPS BlackMaPS Vihreä
Littoinen TN B
23
TOU
18:50
P10 Taso 2 , P12
UPKMaPS Vihreä
Littoinen TN A
23
TOU
18:25
P10 Taso 2 , P12
MaPS VihreäLTU
Littoinen TN A
23
TOU
18:00
P10 Taso 2 , P12
MaPS VihreäKaaNa/keltainen
Littoinen TN B
21
TOU
15:10
P10 Taso 1 , P12
MaPSKaaPo keltainen
Taponketo TN A
21
TOU
14:35
P10 Taso 1 , P12
TPS ValkoinenMaPS
Taponketo TN A
21
TOU
14:00
P10 Taso 1 , P12
MaPSTuNL sininen
Taponketo TN A
21
TOU
12:00
P10 Taso 3 , P12
MynPaMaPS valkoinen
Laurin koulu TN B
21
TOU
11:30
P10 Taso 3 , P12
LiePa MustaMaPS valkoinen
Laurin koulu TN A
21
TOU
11:00
P10 Taso 3 , P12
MaPS valkoinenVG-62/Keltaiset
Laurin koulu TN B
21
TOU
10:00
P10 Taso 3 , P12
MaPS valkoinenRaiFu Musta
Laurin koulu TN A
15
TOU
12:00
P10 Taso 2 , P12
MaPS VihreäJyske
Sorvakon urheilukenttä N B
15
TOU
11:30
P10 Taso 2 , P12
MaPS VihreäTPS Mustavalkoinen
Sorvakon urheilukenttä N B
15
TOU
11:00
P10 Taso 2 , P12
UPKMaPS Vihreä
Sorvakon urheilukenttä N A
14
TOU
18:00
P10 Taso 3 , P12
MaPS valkoinenMynPa
Taponketo TN A
14
TOU
17:30
P10 Taso 3 , P12
TuWeMaPS valkoinen
Taponketo TN A
14
TOU
16:30
P10 Taso 3 , P12
KaaPo punainenMaPS valkoinen
Taponketo TN A
14
TOU
16:00
P10 Taso 3 , P12
MaPS valkoinenPiPS Punainen
Taponketo TN A
14
TOU
13:10
P10 Taso 1 , P12
FC InterMaPS
Turku Energia Areena TN B
14
TOU
12:40
P10 Taso 1 , P12
MuSa/BlackMaPS
Turku Energia Areena TN A
14
TOU
12:10
P10 Taso 1 , P12
MaPSÅIFK/svart
Turku Energia Areena TN A
Ottelulista