T09-10 otteluohjelma

Päivitetty 28.2.2018


PVÄ KLO KOTI VIERAS PELIAIKA
5.11.2017 9.00 LiePa pinkki - KaaNa musta 1x25 min
9.00 MaPS T09 vihreä - RaiFu valk. 1x25 min
9.30 TuNL Timantit - LiePa pinkki 1x25 min
9.30 PaiHa Tiikerit - MaPS T09 vihreä 1x25 min
10.00 KaaNa musta - RaiFu valk. 1x25 min
10.00 TuNL Timantit - PaiHa Tiikerit 1x25 min
10.30 FC RP - MaPS T10 1x25 min
10.30 MaPS T09 valk. - RaiFu vihreä 1x25 min
11.00 TuKV - FC RP 1x25 min
11.00 LiePa harmaa - MaPS T09 valk. 1x25 min
11.30 MaPS T10 - RaiFu vihreä 1x25 min
11.30 TuKV - LiePa harmaa 1x25 min
3.12.2017 9.00 RaiFu vihreä - FC RP 1x25 min
9.00 MaPS T09 valk. - MaPS T10 1x25 min
9.30 LiePa harmaa - RaiFu vihreä 1x25 min
9.30 TuKV - MaPS T09 valk. 1x25 min
10.00 FC RP - LiePa harmaa 1x25 min
10.00 MaPS T10 - TuKV 1x25 min
10.30 RaiFu valk. - LiePa pinkki 1x25 min
10.30 MaPS T09 vihreä - KaaNa musta 1x25 min
11.00 PaiHa Tiikerit - RaiFu valk. 1x25 min
11.00 TuNL Timantit - MaPS T09 vihreä 1x25 min
11.30 LiePa pinkki - PaiHa Tiikerit 1x25 min
11.30 KaaNa musta - TuNL Timantit 1x25 min
7.1.2018 9.00 LiePa pinkki - MaPS T09 vihreä 1x25 min
9.00 PaiHa Tiikerit - KaaNa musta 1x25 min
9.30 MaPS T09 vihreä - RaiFu valk. 1x25 min
9.30 PaiHa Tiikerit - TuNL Timantit 1x25 min
10.00 TuNL Timantit - RaiFu valk. 1x25 min
10.00 KaaNa musta - LiePa pinkki 1x25 min
10.30 FC RP - MaPS T09 valk. 1x25 min
10.30 LiePa harmaa - MaPS T10 1x25 min
11.00 MaPS T09 valk. - RaiFu vihreä 1x25 min
11.00 LiePa harmaa - TuKV 1x25 min
11.30 TuKV - RaiFu vihreä 1x25 min
11.30 MaPS T10 - FC RP 1x25 min
4.2.2018 9.00 MaPS T10 - RaiFu vihreä 1x25 min
9.00 MaPS T09 valk. - LiePa harmaa 1x25 min
9.30 FC RP - TuKV 1x25 min
9.30 LiePa harmaa - MaPS T10 1x25 min
10.00 RaiFu vihreä - FC RP 1x25 min
10.00 TuKV - MaPS T09 valk. 1x25 min
10.30 KaaNa musta - RaiFu valk. 1x25 min
10.30 MaPS T09 vihreä - PaiHa Tiikerit 1x25 min
11.00 LiePa pinkki - TuNL Timantit 1x25 min
11.00 PaiHa Tiikerit - KaaNa musta 1x25 min
11.30 RaiFu valk. - LiePa pinkki 1x25 min
11.30 TuNL Timantit - MaPS T09 vihreä 1x25 min
4.3.2018 9.00 PaiHa Tiikerit - RaiFu valk. 1x25 min
9.00 KaaNa musta - TuNL Timantit 1x25 min
9.30 TuNL Timantit - RaiFu valk. 1x25 min
9.30 MaPS T09 vihreä - LiePa pinkki 1x25 min
10.00 LiePa pinkki - PaiHa Tiikerit 1x25 min
10.00 MaPS T09 vihreä - KaaNa musta 1x25 min
10.30 LiePa harmaa - RaiFu vihreä 1x25 min
10.30 MaPS T10 - TuKV 1x25 min
11.00 TuKV - RaiFu vihreä 1x25 min
11.00 MaPS T09 valk. - FC RP 1x25 min
11.30 FC RP - LiePa harmaa 1x25 min
11.30 MaPS T09 valk. - MaPS T10 1x25 min
8.4.2018 9.00 LiePa pinkki - KaaNa musta 1x25 min
9.00 MaPS T09 vihreä - RaiFu valk. 1x25 min
9.30 KaaNa musta - RaiFu valk. 1x25 min
9.30 TuNL Timantit - PaiHa Tiikerit 1x25 min
10.00 TuNL Timantit - LiePa pinkki 1x25 min
10.00 PaiHa Tiikerit - MaPS T09 vihreä 1x25 min
10.30 FC RP - MaPS T10 1x25 min
10.30 MaPS T09 valk. - RaiFu vihreä 1x25 min
11.00 MaPS T10 - RaiFu vihreä 1x25 min
11.00 TuKV - LiePa harmaa 1x25 min
11.30 TuKV - FC RP 1x25 min
11.30 LiePa harmaa - MaPS T09 valk. 1x25 min

T09-10 ilmoittautuneet:

1.MaPS T09 Vihreä
2.MaPS T09 Valkoinen
3.FC Ruskon Pallo T09-10
4.TuKV
5.KaaNa T09-10 musta
6.LiePa pinkki
7.LiePa harmaa
8.PaiHa Tiikerit
9.TuNL timantit
10.RaiFu Vihreä
11.RaiFu Valkoinen
12.MaPS T10



   
Lisää uutisia
Maskun Palloseura ry
«  Huhtikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Kategoriat