P10 otteluohjelma

Päivitetty 21.11.2017


PVÄ KLO KOTI VIERAS PELIAIKA
29.10.2017
9.00 MaPS Vihreä FC RP 1x25 min
9.00 ÅIFK P11 - LiePa 1x25 min
9.30 MaPS musta - ÅIFK P10 1x25 min
9.30 APU pun. - RaiFu 1x25 min
10.00 LiePa - FC RP 1x25 min
10.00 MaPS Vihreä - Lemun Visa 1x25 min
10.30 ÅIFK P10 - MaPS Valk. 1x25 min
10.30 MaPS musta - APU pun. 1x25 min
11.00 ÅIFK P11 - Lemun Visa 1x25 min
11.00 FC RP - RaiFu 1x25 min
11.30 APU sin. - ÅIFK P11 1x25 min
11.30 MaPS musta - Ihalan Leijonat 1x25 min
12.00 MaPS Valk. - Lemun Visa 1x25 min
12.00 MynPa - MaPS Vihreä 1x25 min
12.30 APU sin. - MaPS Valk. 1x25 min
12.30 Ihalan Leijonat - MynPa 1x25 min
26.11.2017
13.00 APU pun. - MynPa 1x25 min
13.00 RaiFu - MaPS musta 1x25 min
13.30 MynPa - APU sin. 1x25 min
13.30 ÅIFK P10 - LiePa 1x25 min
14.00 MaPS Valk. - RaiFu 1x25 min
14.00 MaPS musta - Lemun Visa 1x25 min
14.30 APU pun. - MaPS valk. 1x25 min
14.30 LiePa - APU sin. 1x25 min
15.00 Lemun Visa - ÅIFK P10 1x25 min
15.00 LiePa - ÅIFK P11 1x25 min
15.30 APU sin. - RaiFu 1x25 min
15.30 Ihalan Leijonat - FC RP 1x25 min
16.00 FC RP - MaPS Vihreä 1x25 min
16.00 ÅIFK P11 - ÅIFK P10 1x25 min
16.30 ÅIFK P11 - APU pun. 1x25 min
16.30 MaPS Vihreä - Ihalan Leijonat 1x25 min
14.1.2018
9.00 APU sin. - MaPS musta 1x25 min
9.00 RaiFu - ÅIFK P11 1x25 min
9.30 ÅIFK P10 - APU pun. 1x25 min
9.30 Ihalan Leijonat - Lemun Visa 1x25 min
10.00 ÅIFK P11 - MaPS musta 1x25 min
10.00 RaiFu - ÅIFK P10 1x25 min
10.30 Lemun Visa - APU pun. 1x25 min
10.30 APU sin. - MaPS Vihreä 1x25 min
11.00 MaPS Valk. - Ihalan Leijonat 1x25 min
11.00 RaiFu - MaPS Vihreä 1x25 min
11.30 APU pun. - FC RP 1x25 min
11.30 LiePa - MynPa 1x25 min
12.00 MaPS Vihreä - ÅIFK P10 1x25 min
12.00 APU sin. - Ihalan Leijonat 1x25 min
12.30 LiePa - MaPS Valk. 1x25 min
12.30 FC RP - MynPa 1x25 min
11.2.2018
13.00 Ihalan Leijonat - LiePa 1x25 min
13.00 MaPS musta - FC RP 1x25 min
13.30 RaiFu - Lemun Visa 1x25 min
13.30 MynPa - MaPS Valk. 1x25 min
14.00 MaPS musta - LiePa 1x25 min
14.00 FC RP - MaPS Valk. 1x25 min
14.30 RaiFu - MaPS musta 1x25 min
14.30 MynPa - Ihalan Leijonat 1x25 min
15.00 Lemun Visa - FC RP 1x25 min
15.00 ÅIFK P10 - APU sin. 1x25 min
15.30 Lemun Visa - APU sin. 1x25 min
15.30 MynPa - ÅIFK P11 1x25 min
16.00 MaPS Vihreä - APU pun. 1x25 min
16.00 Ihalan Leijonat - ÅIFK P10 1x25 min
16.30 APU pun. - LiePa 1x25 min
16.30 ÅIFK P11 - MaPS Vihreä 1x25 min
11.3.2018
9.00 MaPS Valk. - ÅIFK P11 1x25 min
9.00 APU pun. - APU sin. 1x25 min
9.30 FC RP - APU sin. 1x25 min
9.30 ÅIFK P11 - Ihalan Leijonat 1x25 min
10.00 Ihalan Leijonat - APU pun. 1x25 min
10.00 ÅIFK P10 - FC RP 1x25 min
10.30 MaPS Valk. - ÅIFK P10 1x25 min
10.30 MaPS musta - MynPa 1x25 min
11.00 LiePa - MaPS musta 1x25 min
11.00 MaPS Vihreä - RaiFu 1x25 min
11.30 Lemun Visa - MaPS Vihreä 1x25 min
11.30 MaPS Valk. - MynPa 1x25 min
12.00 Lemun Visa - LiePa 1x25 min
12.00 MynPa - RaiFu 1x25 min

T/P10-synt. ilmoittautuneet:

1.MaPS P10 Vihreä
2.MaPS P10 Valkoinen
3.MaPS P10 Musta
4.FC Ruskon Pallo
5.ÅIFK P11
6.Ihalan Leijonat-10
7.Lemun Visa FC-11
8.RaiFu
9.APU sininen
10.APU punainen
11.MynPa
12.Liedon Pallo -10
13.ÅIFK P10




   
Lisää uutisia
Maskun Palloseura ry
«  Huhtikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Kategoriat